ÖVRIGT / Böcker & Kartor / Bibel 4561438
nr 456 1438
Bibel
Carl Den Tolvtes Bibel, 1724 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
måndag 12 mars 2007
kl 17:15:20
350 kr
450 kr
450 kr